Αποτελέσματα Μπάσκετ 2019-2020

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ

Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΝΑ 2019-2020

1η αγωνιστική Πέμπτη 3 Οκτωβρίου 2019
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – 21:30
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ : 68-61

2η αγωνιστική Πέμπτη 10 Οκτωβρίου 2019
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ : 52-42

3η αγωνιστική Πέμπτη 17 Οκτωβρίου 2019
ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΛΠΕΑΣ – 20:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ : 

4η αγωνιστική Πέμπτη 24 Οκτωβρίου 2019
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ : 

5η αγωνιστική Πέμπτη 31 Οκτωβρίου 2019
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ : 

6η αγωνιστική Πέμπτη 7 Νοεμβρίου 2019
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ :

7η αγωνιστική Πέμπτη 14 Νοεμβρίου 2019
ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – 19:45
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ :

8η αγωνιστική Πέμπτη 21 Νοεμβρίου 2019
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ :

9η αγωνιστική Πέμπτη 28 Νοεμβρίου 2019
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΑΛΠΕΑΣ – 20:00
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ :

10η αγωνιστική Πέμπτη 5 Δεκεμβρίου 2019
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ :

11η αγωνιστική Πέμπτη 12 Δεκεμβρίου 2019
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – 21:30
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ :

12η αγωνιστική Πέμπτη 19 Δεκεμβρίου 2019
2ο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – 21:30
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ :

13η αγωνιστική Πέμπτη 9 Ιανουαρίου 2020
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ :

14η αγωνιστική Πέμπτη 16 Ιανουαρίου 2020
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ :

15η αγωνιστική Πέμπτη 23 Ιανουαρίου 2020
ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – 21:30
ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ :

16η αγωνιστική Πέμπτη 30 Ιανουαρίου 2020
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ :

17η αγωνιστική Πέμπτη 6 Φεβρουαρίου 2020
1ο ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – 21:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ :

18η αγωνιστική Πέμπτη 13 Φεβρουαρίου 2020
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ :

19η αγωνιστική Πέμπτη 20 Φεβρουαρίου 2020
ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – 21:30
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ :

20η αγωνιστική Πέμπτη 5 Μαρτίου 2020
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ :

21η αγωνιστική Πέμπτη 12 Μαρτίου 2020
ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – 21:30
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ :

22η αγωνιστική Πέμπτη 19 Μαρτίου 2020
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ :

23η αγωνιστική Πέμπτη 26 Μαρτίου 2020
1ο ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ – 21:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ :

24η αγωνιστική Πέμπτη 2 Απριλίου 2020
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ :

25η αγωνιστική Πέμπτη 9 Απριλίου 2020
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ :

26η αγωνιστική Πέμπτη 23 Απριλίου 2020
1ο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – 21:30
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ :