Αποτελέσματα Μπάσκετ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ

Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΝΑ 2018-2019

1η αγωνιστική Πέμπτη 4 Οκτωβρίου 2018
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ : 75-87

2η αγωνιστική Πέμπτη 11 Οκτωβρίου 2018
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ – 21:30
ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ : 74-59

3η αγωνιστική Πέμπτη 18 Οκτωβρίου 2018
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ : 68-69

4η αγωνιστική Πέμπτη 25 Οκτωβρίου 2018
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – 21:00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ : 49-65

5η αγωνιστική Πέμπτη 1 Νοεμβρίου 2018
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ : 63-74

6η αγωνιστική Πέμπτη 8 Νοεμβρίου 2018
ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – 21:30
ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ : 61-58

7η αγωνιστική Πέμπτη 15 Νοεμβρίου 2018
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ : 74-78

8η αγωνιστική Πέμπτη 22 Νοεμβρίου 2018
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΜΟΥ – 21:45
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ : 52-63

9η αγωνιστική Πέμπτη 29 Νοεμβρίου 2018
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ : 78-65

10η αγωνιστική Πέμπτη 6 Δεκεμβρίου 2018
1ο ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ – 21:00
ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ : 61-58

11η αγωνιστική Πέμπτη 13 Δεκεμβρίου 2018
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ : 76-63

12η αγωνιστική Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2018
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ : 72-63

13η αγωνιστική Πέμπτη 10 Ιανουαρίου 2019
ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – 21:30
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ : 48-25 (* Διεκόπη – μηδενισμός Προοδευτικής)

14η αγωνιστική Πέμπτη 17 Ιανουαρίου 2019
ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ – 20:00
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ : 79-61

15η αγωνιστική Πέμπτη 24 Ιανουαρίου 2019
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ : 64-68

16η αγωνιστική Πέμπτη 31 Ιανουαρίου 2019
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – 21:30
ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ : 69-70 παρ. (καν. αγ. 60-60)

17η αγωνιστική Πέμπτη 7 Φεβρουαρίου 2019
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ : 71-59

18η αγωνιστική Πέμπτη 14 Φεβρουαρίου 2019
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ : 54-46

19η αγωνιστική Πέμπτη 21 Φεβρουαρίου 2019
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ : 62-60

20η αγωνιστική Πέμπτη 28 Φεβρουαρίου 2019
ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – 19:45
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ : 69-64

21η αγωνιστική Πέμπτη 14 Μαρτίου 2019
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ : 66-57

22η αγωνιστική Πέμπτη 21 Μαρτίου 2019
2ο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – 21:30
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ : 62-53

23η αγωνιστική Πέμπτη 28 Μαρτίου 2019
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ : 79-83 παρ. (καν. αγ. 71-71)

24η αγωνιστική Πέμπτη 4 Απριλίου 2019
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – 21:30
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ : 56-79

25η αγωνιστική Πέμπτη 11 Απριλίου 2019
1ο ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – 20:30
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ : 75-56

26η αγωνιστική Πέμπτη 18 Απριλίου 2019
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ : 53-59

Play-out Ημιτελική φάση(10η-13η θέση)

1ος αγώνας play-out Δευτέρα 6 Μαΐου 2019
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ : 57-53

2ος αγώνας play-out Πέμπτη 9 Μαΐου 2019
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΜΟΥ – 21:45
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ : 63-57

3ος αγώνας play-out Δευτέρα 13 Μαΐου 2019
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ : 66-57

Play-out Τελική φάση(10η-11η θέση)

1ος αγώνας play-out Πέμπτη 16 Μαΐου 2019
ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – 20:15
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ : 68-71

2ος αγώνας play-out Δευτέρα 20 Μαΐου 2019
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – 21:30
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ : 80-73 παρ. (καν. αγ. 66-66)