Οι αγωνιστικές του Πρωταθλήματος Μπάσκετ για την “Προο”

Το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος της Β’ ΕΣΚΑΝΑ που αγωνίζεται η ομάδα μπάσκετ της Προοδευτικής αναρτήθηκε πριν λίγες μέρες στο site της διοργανώτριας.

Ακολουθεί το πρόγραμμα της “Προο” για αυτήν την αγωνιστική χρονιά εν αναμονή ορισμού της ώρας διεξαγωγής των αγώνων.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2019-2020

Α’ ΓΥΡΟΣ 

1η Αγωνιστική – 3/10/2019

Δ.Α.Κ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ// ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜ. – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

2η Αγωνιστική -10/10/2019

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ// ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ 

3η Αγωνιστική – 17/10/2019

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»// ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ. – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

4η Αγωνιστική – 24/10/2019 

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ// ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

5η Αγωνιστική – 31/10/2019 

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ// ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 

6η Αγωνιστική – 7/11/2019

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ// ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

7η Αγωνιστική – 14/11/2019

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ// ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο. – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

8η Αγωνιστική – 21/11/2019 

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ// ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

9η Αγωνιστική – 28/11/2019

ΚΛ. «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ»// ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

10η Αγωνιστική – 5/12/2019 

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ// ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – ΕΝΩΣΗ Ν. ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ.

11η Αγωνιστική – 12/12/2019 

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ// ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 

12η Αγωνιστική -19/12/2019 

2ο Κ.Δ.Γ. ΝΙΚΑΙΑΣ// ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο. – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

13η Αγωνιστική – 9/1/2020 

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ// ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ

Β’ ΓΥΡΟΣ 

14η Αγωνιστική – 16/1/2020 

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ// ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜ.

15η Αγωνιστική – 23/1/2020 

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.// ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ/ΕΛΛΗΝΙΚΟ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

16η Αγωνιστική – 30/1/2020

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ// ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Φ.Μ.Σ.

17η Αγωνιστική – 6/2/2020 

1ο ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ// ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

18η Αγωνιστική – 13/2/2020 

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ// ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

19η Αγωνιστική – 20/2/2020

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.// ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

20η Αγωνιστική – 5/3/2020 

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ// ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Α.Ο.

21η Αγωνιστική – 12/3/2020 

ΝΕΟ ΚΛ.ΑΡΓΥΡΟΥΠ.// Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

22η Αγωνιστική – 19/3/2020 

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ// ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

23η Αγωνιστική – 26/3/2020 

1ο ΚΛ.Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ// ΕΝΩΣΗ Ν. ΠΕΡΑΜ./ΜΕΓΑΡ. – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

24η Αγωνιστική – 2/4/2020

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ// ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

25η Αγωνιστική – 9/4/2020

Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ// ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.

26η Αγωνιστική – 23/4/2020

1ο Κ.Δ.Γ. ΝΙΚΑΙΑΣ// Ε.Α. ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

Σχόλια