Πρόγραμμα 1ου ομίλου Α’ ΕΠΣ Πειραιά 2019-2020

Πρόγραμμα 1ου ομίλου Α’ ΕΠΣ Πειραιά 2019-2020

DateEventTime/ResultsVenueMatch Day
Γήπεδο Περάματος1η Αγωνιστική
Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κορυδαλλού1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ρέντη "Σταύρος Μελισσουργός"1η Αγωνιστική
Γήπεδο Νικαίας "Π. Νικολαΐδης"1η Αγωνιστική
Δημοτικό Γήπεδο ΑΓΕΤ Χαραυγής1η Αγωνιστική
Γήπεδο Παραλίας Καλλιθέας1η Αγωνιστική
Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κορυδαλλού1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ρέντη "Σταύρος Μελισσουργός"2η Αγωνιστική
Δημοτικό Γήπεδο Νίκαιας2η Αγωνιστική
Γήπεδο Παραλίας Καλλιθέας2η Αγωνιστική
Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Αίγινας2η Αγωνιστική
Δημοτικό Γήπεδο Κερατσινίου "Σιταποθήκες"2η Αγωνιστική
Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κορυδαλλού2η Αγωνιστική
Δημοτικό Γήπεδο ΑΓΕΤ Χαραυγής2η Αγωνιστική
Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κορυδαλλού3η Αγωνιστική
Γήπεδο Νικαίας "Π. Νικολαΐδης"3η Αγωνιστική
Δημοτικό Γήπεδο Κερατσινίου "Σιταποθήκες"3η Αγωνιστική
Δημοτικό Γήπεδο ΑΓΕΤ Χαραυγής3η Αγωνιστική
Γήπεδο Περάματος3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ρέντη "Σταύρος Μελισσουργός"3η Αγωνιστική
Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κορυδαλλού3η Αγωνιστική
Δημοτικό Γήπεδο ΑΓΕΤ Χαραυγής4η Αγωνιστική
Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κορυδαλλού4η Αγωνιστική
Γήπεδο Νικαίας "Π. Νικολαΐδης"4η Αγωνιστική
Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κορυδαλλού4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ρέντη "Σταύρος Μελισσουργός"4η Αγωνιστική
Δημοτικό Γήπεδο ΑΓΕΤ Χαραυγής4η Αγωνιστική
Γήπεδο Παραλίας Καλλιθέας4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ρέντη "Σταύρος Μελισσουργός"5η Αγωνιστική
Γήπεδο Νικαίας "Π. Νικολαΐδης"5η Αγωνιστική
Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Αίγινας5η Αγωνιστική
Δημοτικό Γήπεδο ΑΓΕΤ Χαραυγής5η Αγωνιστική
Γήπεδο Περάματος5η Αγωνιστική
Δημοτικό Γήπεδο ΑΓΕΤ Χαραυγής5η Αγωνιστική
Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κορυδαλλού5η Αγωνιστική
Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κορυδαλλού6η Αγωνιστική
Γήπεδο Νικαίας "Π. Νικολαΐδης"6η Αγωνιστική
Γήπεδο Παραλίας Καλλιθέας6η Αγωνιστική
Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κορυδαλλού6η Αγωνιστική
Γήπεδο Νικαίας "Π. Νικολαΐδης"6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ρέντη "Σταύρος Μελισσουργός"6η Αγωνιστική
Δημοτικό Γήπεδο ΑΓΕΤ Χαραυγής6η Αγωνιστική
Δημοτικό Γήπεδο ΑΓΕΤ Χαραυγής7η Αγωνιστική
Γήπεδο Νικαίας "Π. Νικολαΐδης"7η Αγωνιστική
Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Αίγινας7η Αγωνιστική
Δημοτικό Γήπεδο ΑΓΕΤ Χαραυγής7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ρέντη "Σταύρος Μελισσουργός"7η Αγωνιστική
Γήπεδο Περάματος7η Αγωνιστική
Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κορυδαλλού7η Αγωνιστική
Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κορυδαλλού8η Αγωνιστική
Δημοτικό Γήπεδο Νίκαιας8η Αγωνιστική
Γήπεδο Νικαίας "Π. Νικολαΐδης"8η Αγωνιστική
Γήπεδο Παραλίας Καλλιθέας8η Αγωνιστική
Δημοτικό Γήπεδο ΑΓΕΤ Χαραυγής8η Αγωνιστική
Δημοτικό Γήπεδο Νίκαιας8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ρέντη "Σταύρος Μελισσουργός"8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ρέντη "Σταύρος Μελισσουργός"9η Αγωνιστική
Δημοτικό Γήπεδο Νίκαιας9η Αγωνιστική
Γήπεδο Περάματος9η Αγωνιστική
Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Αίγινας9η Αγωνιστική
Γήπεδο Περάματος9η Αγωνιστική
Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κορυδαλλού9η Αγωνιστική
Δημοτικό Γήπεδο ΑΓΕΤ Χαραυγής9η Αγωνιστική
Γήπεδο Περάματος10η Αγωνιστική
Γήπεδο Νικαίας "Π. Νικολαΐδης"10η Αγωνιστική
Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Αίγινας10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ρέντη "Σταύρος Μελισσουργός"10η Αγωνιστική
Δημοτικό Γήπεδο ΑΓΕΤ Χαραυγής10η Αγωνιστική
Δημοτικό Γήπεδο Νίκαιας10η Αγωνιστική
Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κορυδαλλού10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ρέντη "Σταύρος Μελισσουργός"11η Αγωνιστική